Wprowadzenie do Psychoterapii Tańcem i Ruchem


Praktyczny, 30-godzinny warsztat przybliżający metodę psychoterapii tańcem i ruchem (DMT) wykorzystującej taniec i ruch jako proces integracji w sferach funkcjonowania psychofizycznego (emocjonalnej, poznawczej, fizycznej, społecznej).  Na szkolenie zapraszamy przede wszystkim psychologów, pedagogów, osoby zajmujące się pracą z ciałem oraz tancerzy, wszystkich, którzy chcieliby poznać terapeutyczne podejście angażujące proces twórczy i ciało, wszystkich zainteresowanych metodą – również osoby, które planują podjęcie nauki w Instytucie DMT.

Nie jest to warsztat dla osób będących w trakcie terapii, również może być trudny dla osób, które źle się czują we własnym ciele, czy obawiają się ruchu.

Wszyscy Uczestnicy otrzymują zaświadczenie uczestnictwa w warsztacie.

Prowadząca: Zuzanna Pędzich - certyfikowana psychoterapeutka i superwizor DMT - psychoterapii tańcem i ruchem (studia magisterskie na wydziale DMT Uniwersytetu Roehampton w Londynie), współzałożyciel i wykładowca Instytutu DMT, w latach 2007-2010 sekretarz EADMT - Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Tańcem i Ruchem. Inicjatorka i współautorka książki „Psychoterapia Tańcem i Ruchem . Teoria i praktyka w terapii grupowej”

Terminy:
Zjazd I
  Nabór otwarty! (pt-sb)
Zjazd II
Nabór otwarty! (pt-sb)
Zajęcia odbywają się w godzinach:
piątek 16.00-20.00
sobota 9.00-18.00720 zł
    (koszt za obie części razem*)

Would you like to try out ipage hosting, they provide reliable green hosting service.

formularz zgłoszeniowy

Copyright © 2018 Arteer. Wszelkie prawa zastrzeżone.