Trening intro „Przed książką” III.

Słowo wstępu czyli – O CO CHO?


Piszę opowiadania dla dorosłych.

Niebawem ukażą się one nakładem wydawnictwa CSW Arteer wraz z podręcznikiem dla trenerów, coachów, arteterapeutów, traktującym o możliwościach wykorzystania tych tekstów w pracy z dorosłymi – którego to podręcznika również będę autorką.

Aby opowiadania służyły Czytelnikom oraz osobom zawodowo zajmującym się edukacją i rozwojem osobistym osób dorosłych, zamierzam osobiście przepracować je w kilku grupach roboczych.


Opowiadania poruszają tematykę wartości oraz współczesnych tematów tabu. Tworzą moją subiektywną listę trudnych – lub w niektórych kręgach zakazanych lub wstydliwych – tematów XXI wieku właściwych naszej szerokości geograficznej, a wśród nich m.in. honor, pieniądze, rodzina, spokój, zazdrość i niezależność, przemoc, dbanie o siebie i wygląd, identyfikacja własnych potrzeb i wiele innych.

A więc: świętość i zakaz jednocześnie. Potrzeba i manifestowanie jej braku. Moc i niemoc naraz. Wolność i skażenie w jednym.


CZYLI:


ü  Zapraszam na serię treningówoju podczas każdego z nich użyję jednego lub dwóch z opowiadań, które znajdą się w książce (lub ich fragmentów).

ü  Wszystkie warsztaty poprowadzę osobiście według mojego scenariusza.

ü  Połączę kilka znanych mi metod pracy z dorosłymi ludźmi, m.in. arteterapię (biblioterapię – czyli pracę z tekstem literackim) i coaching oraz skorzystam ze swoich doświadczeń trenerskich i… oczywiście nie zawaham się skorzystać także ze swoich doświadczeń eventowych J

ü  Tematyka wszystkich zajęć kierowana jest wyłącznie do osób dorosłych, poszukujących nowych dróg rozwoju osobistego, które są zainteresowane inwestowaniem w siebie na polu zawodowym, rodzinnym, towarzyskim, intymnym.

ü  Zajęcia są niskobudżetowe – nie pobieram wynagrodzenia za pracę, ale niezbędna jest „składka” na świadczenia organizacyjne w wys. 50 zł/os.

ü  W rewanżu oczekuję od Uczestników uczciwego feedbacku (rozmowa i ankieta) oraz zgody na ewentualne wykorzystanie w podręczniku zdjęć z warsztatów oraz zdjęć powstałych prac. Zgodą Uczestnika jest jego dobrowolny udział w zajęciach. 

A. Nadstawna


Termin: 11 lutego 2014 – godz. 17.30-21.30.

Opowiadanie 3 pt. „Lili”.

Tematyka spotkania: ciekawość intelektualna i socjalna, wykorzystane i niewykorzystane szanse, dystans i otwarcie, problem gotowości na niespodziewane wydarzenia i gotowości do zmianyInformacje organizacyjne:


  • Czas trwania: godz. 17.30 - 21.30. Warto przybyć kilka minut wcześniej – zaczynamy punktualnie! Trening jest procesem – nie ma możliwości dołączenia się w trakcie.

  • Koszt: 50 zł/os.

  • Trener prowadzący: Agnieszka Nadstawna http://nadstawna.pl/https://www.facebook.com/agnieszka.nadstawna.trener.arteterapeuta
  • Ilość uczestników: 6-10 osób dorosłych. Organizator zastrzega odwołanie zajęć i zwrot kosztów w przypadku niewystarczającej liczby uczestników na 24 godziny przed zajęciami.
  • Miejsce: warszawskie Stare Bielany, ul. Skalbmierska 13. Dojazd: metro Stare Bielany (600 m), autobusy 110, 112, 116, 156, 184, 303
  • Zapisy: Centrum Szkoleniowo-Wydawnicze Arteer: ul. Skalbmierska 13, Warszawa, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 22 697-09-14, https://www.facebook.com/CSW.Arteer, http://www.arteer.pl/
  • Informacje dodatkowe: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Would you like to try out ipage hosting, they provide reliable green hosting service.

formularz zgłoszeniowy

Copyright © 2018 Arteer. Wszelkie prawa zastrzeżone.