szkolenia-zapisy

Dokładamy wszelkich starań, aby szkolenia w swej formie zawierały wszelkie elementy, które potem możecie Państwo wykorzystać w pracy ze swoimi podopiecznymi...  Każde szkolenie podzielone jest na dwie części:

  1. praca pod kątem dzieci oraz osób mniej sprawnych manualnie
  2. prace pod kątem osób dorosłych

Na szkolenia zapraszamy również hobbystów. Dzięki przyjaznemu programowi zajęć każdy jest w stanie wykonać prezentowane prace i odkryć w sobie prawdziwą pasję.

 

Żadne szkolenie nie ogranicza się wyłącznie do nauki jednej formy i w tym mamy przewagę nad szkoleniami oferowanymi przez inne firmy.


Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy i bardzo praktyczny, a to dzięki współpracy z  certyfikowanymi oraz wysoko wykwalifikowanymi instruktorami. Jednym słowem uczycie się Państwo od najlepszych :)

 

Jak się zapisać na szkolenie?

zapisyNic prostszego. Po zapoznaniu się  z regulaminem szkoleń, prosimy pobrać formularz zgłoszeniowy (PDF - znajduje się w zakładce z wybranymi szkoleniami ), wypełnić, zapisać i przesłać do nas drogą mailową lub faksem.

Jeżeli ktoś z Państwa miałby z tym jakikolwiek problem prosimy o maila, a udzielmy  Wam wszelkich wskazówek.

Wszystkie nasze szkolenia odbywają się cyklicznie, więc jeśli nie pasuje Państwu termin, prosimy odwiedzać naszą stronę lub fanpage, gdzie zawsze znajdziecie Państwo aktualne informacje.

Możecie Państwo przesłać nam również swoje dane mailem, a my skontaktujemy się z Państwem przed kolejna edycją wybranego szkolenia.

Would you like to try out ipage hosting, they provide reliable green hosting service.

formularz zgłoszeniowy

Copyright © 2018 Arteer. Wszelkie prawa zastrzeżone.